Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Otrais viedoklis (Second opinion)

Bariatrija

Otrais viedoklis (Second opinion) ir jauna noteiktas diagnozes vai ārstēšanas plāna interpretācija, ko piedāvā augsti kvalificēts speciālists konkrētajā medicīnas jomā.

Jūs varat vērsties klīnikā iVF Riga, lai saņemtu ekspertu viedokli (Second opinion), šādos gadījumos:

 • Ir bijuši neveiksmīgi medicīniskās apaugļošanas mēģinājumi (IVF cikli)​.
 • Notiek grūtniecības pārtraukšanās.
 • Ja ir konstatētas ģenētiskas saslimšanas, bet vēlaties grūtniecību un vesela bērna piedzimšanu.
 • Ja jums jau ir piedzimuši bērni ar ģenētiskām saslimšanām, bet vēlaties vēl bērniņu.

Ekspertu viedokli (Second opinion) sniedz augsti kvalificēti ārsti speciālisti ar ilggadēju darba pieredzi savā jomā:

Dr. Violeta Fodina – iVF Riga Holding vadītāja, ārste-reproduktoloģe, ginekoloģe – dzemdību speciāliste. Specializējas sarežģītos neauglības ārstēšanas gadījumos, ginekoloģiskajā endokrinoloģijā.

Dr. Valerija Agloniete – ginekoloģe-reproduktoloģe. Specializējas neauglības ārstēšanā, grūtniecības neiznēsāšanas ārstēšanā, estētiskajā ginekoloģijā, ginekoloģiskajās operācijās.

Dr. Ulyana Lapay – ārste-reproduktoloģe, ginekoloģe – dzemdību speciāliste. Specializējas neauglības ārstēšanā un ginekoloģiskajā endokrinoloģijā.

Kā saņemt Second opinion konsultāciju?

Lai pieteiktos uz Second opinion konsultāciju, lūdzam sazināties ar mums:

Sazināties

 • Jums ir jānorāda savi dati un jānosūta mums visi veiktie izmeklējumi un sniegtās rekomendācijas, lai ārsts var iepazīties un izstrādāt savu slēdzienu, par kuru informēs konsultācijas laikā.
 • Ārsts izskatīs Jūsu iesniegos dokumentus 3 dienu laikā. Ar Jums sazināsies Jūsu koordinators, kurš informēs, vai ar esošajiem dokumentiem, izmeklējumiem ir pietiekoši. Iespējams Jums tiks nozīmēts kāds papildus izmeklējums, ko ārsts atzīs par nepieciešamu.
 • Kad viss darbs tiks pabeigts, Jums tiks noteikts konsultācijas datums un laiks (tādā veidā kā Jums būs ērti to saņemt – klātienē vai attālināti).

Kādos gadījumos ir svarīgi meklēt otro medicīnisko viedokli (Second opinion)?

Jūs varat meklēt otro medicīnisko viedokli dažādu iemeslu dēļ:

 • Diagnozes apstiprināšana. Dažas medicīniskas problēmas var būt sarežģītas un grūti pareizi diagnosticējamas. Otrais viedoklis var palīdzēt apstiprināt vai noskaidrot sākotnējo diagnozi, nodrošinot, ka saņemsiet piemērotu un pareizu ārstēšanu.
 • Ārstēšanas variantu izpēte. Dažādi ārsti var pieiet ārstēšanai dažādi. Otrais viedoklis var sniegt alternatīvus ārstēšanas variantus, palīdzot informēti izlemt par savu veselības aprūpi.
 • Sarežģīti vai reti gadījumi. Gadījumos, kad iesaistītas retas slimības, ir noderīgi konsultēties ar vairākiem speciālistiem, kuriem ir pieredze konkrētajā jomā. Tas var nodrošināt vispusīgāku un precīzāku izpratni par izvēlēto ārstēšanas metodi.
 • Atšķirīgi medicīniski viedokļi. Medicīnas profesionāļiem var būt atšķirīgi viedokļi par labāko rīcības veidu konkrētā gadījumā. Vairāku viedokļu iegūšana var palīdzēt novērtēt šīs atšķirības un pieņemt pareizus lēmumus.
 • Neskaidra komunikācija. Dažreiz sākotnējo diagnozi vai ārstēšanas plānu var neuztvert skaidri vai pilnībā. Otrais viedoklis var nodrošināt skaidrāku situācijas izpratni.
 • Operācijas vai liela apjoma ārstēšanas risks. Kad ieteikta liela operācija vai ārstēšana, var vēlēties pārliecināties, ka ir izpētītas visas pieejamās iespējas un ka ierosinātā iejaukšanās ir patiešām nepieciešama.
 • Hroniskas vai ilgtermiņa slimības. Hronisku stāvokļu gadījumā, kuri prasa pastāvīgu uzraudzību, otrs viedoklis var palīdzēt izstrādāt visaptverošāku un efektīvāku ilgtermiņa aprūpes plānu.
 • Iekšējā miera nodrošināšana. Smaga diagnoze emocionāli var būt ļoti satraucoša. Otrais viedoklis var piedāvāt pārliecību vai citu skatījumu, kas var samazināt trauksmi un palīdzēt justies pārliecinātākam par savu veselības aprūpi.
 • Neapmierinātība ar pašreizējo aprūpi. Ja neesat apmierināts ar saņemto aprūpi vai ārstēšanas gaitu, otrais viedoklis var sniegt jaunu skatījumu uz situāciju.
 • Apdrošināšanas vai juridiskie nosacījumi. Dažos gadījumos apdrošinātāji vai kādi juridiskie procesi var prasīt otro medicīnisko viedokli pirms noteiktu ārstēšanas vai procedūru apstiprināšanas.
 • Ģeogrāfiskā pieejamība. Varat meklēt otro viedokli no speciālista, kas atrodas citā reģionā vai valstī, it īpaši, ja nepieciešamā ekspertīze nav pieejama dzīvesvietā.

Otrais viedoklis var būt vitāli svarīgs!

Otrais viedoklis var palīdzēt jums noticēt ārstēšanas panākumiem, un tas nozīmē ļoti daudz! Jums nav jākautrējas un skaidri jāsaprot, ka otrā viedokļa meklēšana ir jūsu kā pacienta tiesības. Tā nav jūsu ārstējošā ārsta kritika. Tā ir jūsu diagnozes vai ārstēšanas plāna jauna interpretācija un labākais veids, kā tikt skaidrībā par situāciju un rast vislabāko risinājumu savām veselības problēmām. Tāpēc nevajadzētu slēpt šādu lēmumu. Turklāt ārsti bieži vien paši nosūta pacientus pēc otra viedokļa, lai pārliecinātos par savas diagnozes pareizību. Arī jūsu apdrošināšanas kompānija var pieprasīt otro viedokli, pirms akceptēt nozīmēto ārstēšanu.

Meklējot otru viedokli, jūs kļūsiet informētāki par visām pieejamām ārstēšanas iespējām un pat labāk izpratīsiet iespējamās blakusparādības no katra no tiem. Un tikai pēc tam, kad tiksieties ar dažādiem ārstiem ekspertiem un savāksiet pilnu informāciju, varēsiet izlemt, kura pieeja jums derēs vislabāk.

Ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Ja Jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama papildu informācija – zvaniet +371 26591605 vai rakstiet lena.silkalna@ivfriga.eu

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: