COVID-19 testēšana
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu COVID-19 testēšana
COVID-19 testēšana ivfriga@ivfriga.eu

Vai vīriešiem nepieciešamas regulāras pārbaudes?

Neapšaubāmi. Es iesaku veikt reproduktīvo un uroloģisko pārbaudi reizi divos gados. Tās ir paredzētas visiem, pat veseliem vīriešiem, kuriem rūp viņu dzīves kvalitāte. Diagnostika ir noderīga, lai novērtētu uroloģisko, reproduktīvo veselību un sagatavošanos bērna ieņemšanai. Tas ir nepieciešams, ja ir problēmas ar uroģenitālo traktu, kā arī ar neveiksmīgiem bērna ieņemšanas mēģinājumiem.

Starp citu, vīriešiem pēc 35 gadu vecuma sasniegšanas, nevajadzētu svārstīties par šo pārbaužu nepieciešamību.

Pētījumi rāda, ka vīriešiem, kas vecāki par 35 gadiem, var samazināties auglība, kas potenciāli palielina patoloģiju un iespējamo komplikāciju risku partnerei grūtniecības un dzemdību laikā. Bērna veselības riski, kas saistīti ar bērna tēva vecumu, ir jaundzimušo krampji, mazs dzimšanas svars un iedzimti sirds defekti. Jaundzimušajiem ir arī dažu vēža veidu, kognitīvo traucējumu un autisma attīstības risks.

Neskatoties uz to, ka vīrieša sperma pastāvīgi atjaunojas, nevajadzētu aizmirst, ka cilvēki ar vecumu zaudē muskuļu spēku, elastību un izturību. Arī sperma, vīriešu dzīves cikla laikā, zaudē savu “piemērotību”.

Tāpēc pārbaudes ir ne tikai ieteicamas, bet tās ir nepieciešamas, pat, ja vīrietim nav sūdzību, bet ir vēlme radīt bērniņu.

 

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022 COVID-19: (+371) 27 331 393

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2021, iVF Riga.
Web izstrāde: