COVID-19 testēšana
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu COVID-19 testēšana
COVID-19 testēšana ivfriga@ivfriga.eu

Onkoloģija un grūtniecība – vai tas ir savienojams?

Pašreizējās medicīnas attīstības posmā, diagnoze "vēzis" nav spriedums. Man ir bijuši arī tādi pacienti, kas ieradušies ar šādu diagnozi un lūgumu: “Ja ārstēšana būs veiksmīga, es gribētu kļūt par māti."

Tas ir tik dabiski, ka jauniem cilvēkiem, kuri ir pārvarējuši šo slimību, ir vēlme kļūt par vecākiem. Nav noslēpums, ka dažos gadījumos, vēža ārstēšanas rezultātā var samazināties iespēja nākotnē kļūt par māti. Dažās situācijās šāda iespēja var tikt laupīta pilnībā. Taču grūtniecība un dzemdības pirms ārstēšanas ir ārkārtīgi neapdomīgs lēmums. Grūtniecība nedrīkst kavēt vēža ārstēšanu.

Šādās situācijās, pirms onkoloģiskās ārstēšanas uzsākšanas, es iesaku apsvērt spermas, olšūnu un embriju kriokonservācijas iespēju.

Pēc šīs, salīdzinoši vienkāršās, operatīvās un saprotamās procedūras, tiek ārstēta onkoloģiskā slimība, un sievietes veselība uz noteiktu laiku tiek uzraudzīta. Ja onkologs uzskata, ka grūtniecība neapdraud sievietes veselību, tad tiek veikts IVF programmas pēdējais posms - atkausēta embrija pārvietošana sievietes dzemdē, kam seko grūtniecības norises uzraudzība.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022 COVID-19: (+371) 27 331 393

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2021, iVF Riga.
Web izstrāde: