Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Kādi ir galvenie neauglības cēloņi sievietēm?

   • Hormonu izraisīta neauglība, visbiežāk paaugstināts vīriešu hormonu saturs asinīs, negaidītas stresa situācijas, ekstrēmas fiziskās aktivitātes (piemēram, profesionālajos sporta veidos), straujš un nozīmīgs ķermeņa svara zudums, liekais svars, vairogdziedzera darbības traucējumi, retāk audzēji.
   • Neauglība, ko radījusi olvadu necaurlaidība: progresējošs iekaisuma process, pārciesta ārpusdzemdes grūtniecība, olvadu nosiešana.
   • Aptuveni 15% no visām sievietēm, kurām konstatēta neauglība, tiek diagnosticēta endometrioze.
   • PCOS (policistisku olnīcu sindroms).
   • Imunoloģiskā neauglība.
   • Izmaiņas dzemdes dobumā (iedzimtas, iegūtas).
   • Ar vecumu saistītas izmaiņas. Sasniedzot 35 gadu vecumu, sievietes reproduktīvais potenciāls samazinās. Nozīmīga loma ir olšūnu novecošanai. Tās nosaka hromosomu izmaiņas, kas var apgrūtināt vai padarīt neiespējamu embrija piestiprināšanos dzemdes dobumā, kā arī var radīt traucējumus embrija attīstībā, kas var izraisīt spontāno abortu.

Diagnozi "neauglība" var noteikt, veicot pilnīgu pārbaudi, ja grūtniecība neiestājas 1 gada laikā, regulāri dzīvojot dzimumdzīvi un nelietojot nekādus kontraceptīvos līdzekļus.

Ja kadam no partneriem jau ir novērotas veselības problēmas, tad es viennozīmīgi neiesaku gaidīt veselu gadu. Arī tādās situācijās, ja ir bijuši spontānie aborti vai sieviete ir jau sasniegusi 35 gadu vecumu. Tad jums vajadzētu ierasties pie manis uz konsultāciju pēc iespējas ātrāk. Neatlieciet grūtniecību. Laist pasaulē bērniņu VĒLĀK var pārvērsties par NEKAD.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: