Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Kad ir jānāk pie reproduktologa?

Neauglība mūsdienās tiek diagnosticēta lielam skaitam pāru, un mūsdienu reproduktoloģijai ir liels potenciāls tās veiksmīgai ārstēšanai. Reproduktologs ir ārsts, kurš dod cerību - stāsta Dr. Violeta Fodina, ginekoloģe-reproduktoloģe, iVF Riga vadītāja.

Pirmā lieta, kas jums jāizdara, pirms Jūs pārkāpsiet reproduktologa kabineta slieksni, ir jāpārliecinās par ārsta profesionālo kompetenci. Mūsdienās ārstam — reproduktologam jābūt akušiera-ginekologa, reproduktologa, ultraskaņas diagnostikas speciālista iemaņām, kā arī jāpārzina saistītās disciplīnas – endokrinoloģija, ķirurģija; jāpraktizē katru dienu un pastāvīgi jāpaaugstina kvalifikācija, jāmācās un jāpiedalās dažādās starptautiskās medicīnas konferencēs. Šis virziens attīstās tik strauji, ka citādi nav iespējams izsekot līdzi neticamiem atklājumiem, kas mūsdienās sniedz pilnīgi citas iespējas neauglības ārstēšanai. Reproduktologam daļēji jābūt arī psihologam, kurš ne tikai veic tieši neauglības ārstēšanu, bet arī pozitīvi noskaņo pacientus. Es ar lielu bijību izturos pret pāriem, kuriem iestājas grūtniecība tūlīt pēc mana apmeklējuma. Izelpoja, atslābinājās, pārstāja domāt par situāciju — un viss notika...

Neauglību var diagnosticēt pārim, ja viņi nav spējuši ieņemt bērnu 12 mēnešu sistemātiskas seksuālās dzīves laikā. Protams, es neiesaku gaidīt gadu, ja kādam pārī jau ir bijušas veselības problēmas, īpaši sievietēm — endokrīnās sistēmas traucējumi, olvadu kaites, ginekoloģisku slimību sekas. Kā arī tad, ja ir bijuši spontānie aborti vai sieviete ir vecuma grupā no 35 gadiem. Tad ir vērts doties uz konsultāciju pie mums agrāk.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: