Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
COVID-19 testēšana ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Kā palielināt savas iespējas?

Stāsta Dr. Violeta Fodina, klīnikas iVF Riga vadītāja, ginekoloģe-reproduktoloģe:

2014. gadā tieši mēs atvērām pirmo Baltijas valstīs Ģenētikas centru ar mūsdienīgi aprīkotu laboratoriju un plašām iespējām veikt dažādu veidu padziļinātu ģenētisko testēšanu. Hronoloģija un loģika ir vienkārša. Pie mums vēršas cilvēki, kuru bērni jau ir piedzimuši ar ģenētiskām patoloģijām, vai kuriem ir risks dzemdēt neveselu bērnu. Un, piemēram, PGS — embrija pirmsimplantācijas ģenētisko testēšanu, tas ir embrija izpēti attiecībā uz visām hromosomu anomālijām — mēs to veicam pirms ievietošanas dzemdes dobumā. Tā kā IVF parasti tiek audzēti vairāki embriji, šī analīze ļauj jums izvēlēties vienu vai vairākus veselīgākos un dzīvotspējīgākos embrijus.

Mūsdienu metodes, izmantojot modernākās ģenētiskās tehnoloģijas, palīdz pacientiem pie grūtniecības neiznēsāšanas problēmām un gadījumos, kad bijusi neveiksmīga embrija implantācija dzemdē.

Ģenētikas centrs iVF Riga

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2023, iVF Riga.
Web izstrāde: