COVID-19 testēšana
Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu
ivfriga@ivfriga.eu COVID-19 testēšana
COVID-19 testēšana ivfriga@ivfriga.eu

SEKSS pēc grafika vai pēc paša vēlēšanās?

Pāri, kuri saskaras ar neauglības problēmu, un jau ir izvēlējušies savu ārstēšanas metodi, parasti rūpējas par savu veselību, cenšas izvairīties no stresa un pārmērīgas fiziskas slodzes, maina savu dzīvesveidu un ieradumus.

Šie pāri labi zina, ka labākais laiks bērniņa ieņemšanai ir ovulācijas dienā, kā arī 2-3 dienas pirms ovulācijas. Ovulācijas dienu var noteikt ar urīna testa palīdzību, kura pamatā ir luteinizējošā hormona (LH) maksimālā līmeņa noteikšana, kas kļūst pozitīvs 1-2 dienas pirms ovulācijas.

Ziniet, es tomēr iesaku nodarboties ar seksu pēc pašu vēlēšanās. Jutekliski mirkļi labvēlīgi ietekmē sievietes psiholoģisko stāvokli, mazina stresu un sniedz relaksāciju. Jā, jā ... Sports, sekss, sabalansēts uzturs un mūzika palīdz palielināt veiksmīgas apaugļošanās un grūtniecības iespējas.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022 COVID-19: (+371) 27 331 393

Raksti mums

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2021, iVF Riga.
Web izstrāde: