Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Neauglības ārstēšana – vai tas ir dārgi?

Jā, tas ir dārgi. Tāpat kā bērna audzināšana, visu viņa vajadzību apmierināšana. Jums tas ir jāapzinās. Jūs neizpratīsiet finansiālo spriedzi, kas saistīta ar neauglības ārstēšanu, ja to neizdzīvosiet. Izrādās, ka veikt IVF nav nemaz tik VIENKĀRŠI. Pat tajos gadījumos, kad šo procedūru finansē valsts. Mākslīgā apaugļošana – tā nav burvju nūjiņa. Šīs procedūras panākumi būs atkarīgi no jūsu vispārējā veselības stāvokļa, dzīvesveida un sagatavotības līmeņa.

Tāpēc maz ticams, ka jūs varēsiet aprēķināt savus izdevumus, tā vienkārši sēžot pie datora. Pirmkārt, jūs pats nenoteiksiet sev neauglības ārstēšanas metodi. Otrkārt, pat, ja jūs zināt viena ekstrakorporālās apaugļošanas cikla (IVF) vidējās izmaksas, jūs nevarat precīzi zināt, cik daudz ciklu jums būs nepieciešams. Pamata IVF var maksāt 2500–3000 EUR. Bet šajos skaitļos nav iekļautas medikamentu izmaksas, kas atkarībā no protokola, var svārstīties no 900 līdz 1200 EUR par ciklu.

Lielākajai daļai ģimeņu tieši IVF izmaksas ir pirmais šķērslis ārstēšanas uzsākšanai. Tādēļ, izvēloties neauglības ārstēšanas klīniku, jāņem vērā ne tikai veiksmīgo gadījumu rādītāji. Ideālā gadījumā jāizvēlas tāda klīnika, kas varētu sniegt jums nepieciešamo ārstēšanu par pieņemamām izmaksām, piedāvājot pilnu pakalpojumu kompleksu. Jums vajadzētu izjust lojalitāti pret ārstējošo ārstu. Jums pilnībā viņam jāuzticas, pārliecinoties, ka viņš izvēlēsies visefektīvāko, bet iespējami īsāko ceļu, rezultāta sasniegšanai.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: