Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Kā to var zināt, ka neauglības cēlonis meklējams vīrietī?

Visizplatītākais nepareizais uzskats ir domāt, ka neauglība ir sievietes diagnoze. Tieši tas liek sievietēm noslēgties un rada vientulības sajūtu; sabiedrība liek justies, ka tā ir viņu vaina. Tas tā nav. Šī slimība vīriešiem ir sastopama tikpat bieži cik sievietēm.

Saskaņā ar oficiālajiem PVO datiem, neauglīgu pāru biežums vidēji svārstās no 10% līdz 15% no kopējā pāru skaita, un diemžēl tam nav tendences samazināties. Saskaņā ar jaunākajiem datiem, vīriešu faktors neauglīgās partnerattiecībās sāk dominēt. Pēdējo 20 gadu laikā to vīriešu īpatsvars, kuri cieš no neauglības, ir pieaudzis no 30% līdz 50% un turpina pastāvīgi pieaugt.

40% gadījumu vīriešiem neauglība parasti iestājas varikoceles rezultātā, kam seko sēklvadu necaurlaidība un problēmas, kas saistītas ar dzimumorgānu veselību. Dažreiz vīriešu neauglību izskaidro ar idiopātiskām slimībām. Bieži ir gadījumi, kad vīrieši saskaras ar tādām diagnozēm kā oligospermija un azoospermija. Vīriešiem ar oligospermiju, kaut arī nelielas, bet joprojām ir izredzes kļūt par tēvu... Bet azoospermija ir pilnīga spermatozoīdu - šūnu, kas ražo spermu, neesamība.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: