Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

Multidisciplinārs skatījums uz neveiksmīgas implantācijas iemesliem medicīniskās apaugļošanas ciklos

Ar prieku paziņojam, ka 2022. gada 27. maijā iVF Riga Holdings organizē un rīko starptautisko konferenci par reproduktīvo medicīnu, androloģiju un ģenētiku “Multidisciplinary view on the reasons for implantation failure in IVF cycles / Multidisciplinārs skatījums uz neveiksmīgas implantācijas iemesliem medicīniskās apaugļošanas ciklos”.

Datums: 27.05.2022.

Laiks: 8:00 – 17:00

Konferences norises vieta: Wellton Riverside SPA Hotel (11. Novembra krastmala 33, Rīga)

Konferences oficiālā valoda: angļu / latviešu

Konferences mērķis ir apsvērt neauglības problēmu un neveiksmīgas implantācijas cēloņus IVF ciklos no dažādiem aspektiem, tai skaitā dzemdes patoloģijas, imunoloģiskie faktori, koagulopātijas, vīriešu faktors un ģenētiskie faktori (embriju defekti).

Konferencē piedalīsies vietējie un ārzemju lektori, ārsti, ģenētiķi, lai apspriestu jaunākās inovācijas reproduktoloģijas, androloģijas un ģenētikas nozarēs.

Konferences programma

Visi konferences dalībnieki saņems konferences dalībnieka sertifikātus ar 6,3 TIP punktiem (atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr. 943 “Ārstniecības personu sertifikācijas kārtība” 5. pielikumam).

Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija!

Reģistrācija ir beigusies.

Laipni lūdzam uz konferenci!

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: