Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

iVF Riga ikgadējā starptautiskā konference

iVF Riga ikgadējā starptautiskā konference

2020. gada 7. februārī norisinājās ikgadējā starptautiskā konference “Latvian Annual IVF - Cell therapy meeting”. Konferenci organizēja iVF Riga klīnika un iVF Riga Cilmes šūnu centrs. Konferencē piedalījās daudzu nozaru speciālisti, zinātnieki un pētnieki no Latvijas, Lietuvas, Zviedrijas, Somijas, Apvienotās Karalistes un Spānijas, kuri pastāstīja par jaunākajām pieejām un metodēm savā jomā.

Konferenci apmeklēja medicīnas un bioloģijas studenti, ārsti-speciālisti, gan Latvijas, gan ārzemju pētnieki, kuri interesējas par cilmes šūnu pielietošanu un ārstēšanas iespējām ar šūnu palīdzību. Konferenci atbalsta klīnikas partneri.

Konferences programma tika veltīta šūnu tehnoloģijām un reģeneratīvajai terapijai, vīriešu dzimumšūnu cilmes šūnu radīšanas iespējām, onkoloģisko slimību ārstēšanai, izmantojot cilmes šūnas. Dalībniekiem bija unikāla iespēja uzzināt daudzsološākās pieejas no tādiem pasaules līmeņa ekspertiem, kā prof. Jan-Bernd Stukenborg (Zviedrija), prof. Jorma Toppari (Somija), Domas Vaitiekus, MD (Lietuva), Jose Medrano, PhD (Spānija), Rod Mitchell, PhD (UK).

Lekciju tēmas tika veltītas cilvēka sēklinieku atjaunošanai in vitro; dzimumšūnu izveidošanai in vitro, un cik tuvu mēs esam; sertoli šūnu cikla latentitātes regulēšana ar retinoblastomas olbaltumvielu palīdzību; spermatogoniālas cilmes šūnas un kur tās atrodamas utt. iVF Riga Holdinga vadītāja Dr. Violeta Fodina pastāstīja dalībniekiem par PRP-terapijas pielietošanas iespēju sieviešu neauglības ārstēšanā un dalījās ar pirmajiem pozitīviem ārstēšanas rezultātiem iVF Riga klīnikā.

Lielu interesi un iespaidu izraisīja Domasa Vaitiekusa, MD no Lietuvas, lekcija “Hematopoētisko cilmes šūnu transplantācija pacientiem ar dažādiem ļaundabīgiem audzējiem”. Dr. Domas Vaitiekus pastāstīja par hematopoētisko cilmes šūnu transplantācijas iespēju un par to, ka mūsu kaimiņi no Kauņas jau vairākus gadus to veiksmīgi izmanto savā praksē.

Konferences mērķis bija iepazīstināt dalībniekus ar jaunajām, progresīviem zinātniskiem sasniegumiem un nostrādēm šūnu tehnoloģijas un reģeneratīvas terapijas jomā un nodrošināt komunikācijas platformu speciālistiem no Latvijas un visas Eiropas – un mēs esam pārliecināti, ka šis mērķis ir sasniegts.

Cerams, ka mūsu konferences – tā ir laba iespēja ārstiem iegūt jaunas zināšanas, lai pēc tam droši tās varētu izmantot savā praksē, un arī mūsu valstī drīz būs iespējams palīdzēt pacientiem, izmantojot visprogresīvākās un personalizētas zāles, ārstēšanas metodikas un tehnoloģijas.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2024, iVF Riga.
Web izstrāde: