COVID-19 test
Instagram Facebook
info@ivfriga.lv
info@ivfriga.lv COVID-19 test
COVID-19 test info@ivfriga.lv

Laboratorijos

  • iVF Riga: pirmā oficiālā ģenētiskā materiāla banka Baltijas valstīs;
  • sertificēta atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes standartiem ISO 9001 un ISO 15189.

iVf Riga Augstāko tehnoloģiju Embrioloģijas laboratoriju projektēja firma „Origio" - pasaules līderis IVF-laboratoriju iekārtu ražošanā. Mūsu rīcībā ir jaunākais diagnostikas un laboratorijas aprīkojums. Embrioloģijas laboratorija ir paredzēta IVF un ICSI procedūru veikšanai, kā arī embriju kultivēšanai līdz piecām dienam (blastocisti) un ģenētiskā materiāla – olšūnu, spermas un embriju - saudzīgai sasaldēšanai un uzglabāšanai.

Embrioloģijas laboratorijas procedūras ir izstrādātas pēc Eiropas Embriologu un Reproduktologu Asociācijas (ESHRE) un IFFS rekomendācijām.

Embrioloģijas laboratorija sniedz iVF Riga pacientiem garantiju par ģenētiskā materiāla saglabāšanu un drošību desmit gadu garumā (Latvijas Republikas likumdošana).

Mūsu Embrioloģijas laboratorijas unikālas iespējas - kvalitatīva embriju izvēle, izmantojot tādas inovatīvas tehnoloģijas kā inkubators EmbryoScope+, kas neauglības ārstēšanas sfērā ir izraisījis īstu revolūciju.

Sekretesspolicy och kakor

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.ivfriga.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.

Call us (Working hours 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022

Write to us

info@ivfriga.lv
Customer survey
 
Copyright 2021, iVF Riga.
Web development: