Instagram Facebook
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties
COVID-19 testēšana ivfriga@ivfriga.eu Pierakstīties

CHECK-UP programmas

Androloģijas un uroloģijas centrs iVF Riga – vienīgais Eiropas Androloģijas Akadēmijas akreditētais androloģijas centrs Latvijā

Vīrieša erekcijas traucējumi, problemātiska urinēšana un jo īpaši neauglība ir signāli, ka organismam ir nepieciešama steidzama palīdzība. Ja vīrietis izjūt pat vismazāko diskomfortu, viņam jādodas pie androloga vai urologa, un labāk to darīt savlaicīgi.

Androloģijas un uroloģijas centrs iVF Riga strādā divos virzienos:

  • vīrieša vispārējās veselības pārbaude;
  • neauglības check-up pārbaude.

Kādas ir check-up izmeklējuma priekšrocības?

Check-up vīrietim – tā ir pilnvērtīga pārbaude, organizēta pēc iespējas ērtāk pacientam. Izmeklējumi tiek veikti viens pēc otra, vienā vietā, cik ātri vien iespējams. Ārstam ir precīzs plāns, pacientam ir precīzi norādījumi. Tikai dažu dienu laikā jūs varat saņemt detalizētu anamnēzi, ja veicat pārbaudes ambulatori. Kopumā pārbaude izskatās apmēram tā: andrologs vai urologs sarunas laikā noskaidros nepieciešamo informāciju par jūsu pašreizējo urīnizvadsistēmas veselību, seksuālo dzīvi un iepriekšējo pieredzi. Ārsts izjautās arī par jūsu dzīvesveidu un paradumiem, pārciestajām un pašreizējām saslimšanām. Tiks veikta pilna pārbaude. Un tālāk nozīmēta izmeklēšana tepat, mūsu klīnikā. Sākot ar spermogrammu, hormonu testiem, asins analīzēm līdz pat doplera un ultraskaņas diagnostikai – pēc nepieciešamības. Programmā arī iekļauti ārsta – urologa vai androloga sākotnējā un noslēguma konsultācijas, rekomendācijas, ārstēšanas plāna izstrāde.

Check-up izmeklēšana ir ievadīta mūsu klīnikā, lai atklātu problēmu tās agrīnā stadijā vai pat novērstu tās parādīšanos.

Uroloģijas check-up programma

1. Koordinējošā ārsta sākotnējā konsultācija

(Ārsta androloga / urologa konsultācija: saruna ar pacientu, apskate, anamnēzes ievākšana, veselības stāvokļa novērtējums, akceptēšana programmā)

2. Analīzes (20 rādītāji)

(Pilna asins aina, bilirubīns, ALAT, ASAT, glikoze, holesterīns, hormoni, PSA, D vitamīns, urīna analīze un citas analīzes)

3. Transabdominālā vai transrektālā prostatas ultrasonogrāfijas izmeklēšana

(Viens no ultrasonogrāfijas veidiem: priekšdziedzeri jeb prostatu apskata caur vēdera sienu vai caur taisno zarnu)

4. Dzimumlocekļa asinsvadu doplerogrāfija

Procedūras laikā tiek izvērtēts, vai normāli funkcionē dzimumlocekļa artērijas, kuras sauc par kavernozām artērijām. Samazināta asins plūsma šajās artērijās ir viens no biežākajiem iemesliem erekcijas traucējumiem, it sevišķi smēķētājiem, vīriešiem ar lieko svaru vai augstu holesterīna līmeni. Dzimumlocekļa artērijas ir pēc diametra vienas no smalkākajām artērijām vīrieša organismā, tādēļ vīrieša sirds-asinsvadu saslimšanas pirmā izpausme var būt tieši erekcijas problēmas. Procedūras laikā ne tikai tiks noteikts šo artēriju stāvoklis un izvērtēts, vai tas nav par iemeslu vīrieša erekcijas traucējumiem, bet arī tiks noteikts risks nopietnākām sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanām kā koronāro artēriju stenozēšanās un infarkts. Procedūra ir nesāpīga un nekaitīga.

Klīnikā iVF Riga procedūru veic specializētu apmācību Florences un Romas universitāšu slimnīcās izgājis ārsts andrologs Dr. Juris Ērenpreiss.

5. Koordinējošā ārsta noslēguma konsultācija

(Koordinējošā ārsta analīžu un izmeklējumu paskaidrojumi un komentāri, ārsta slēdziens, rekomendācijas, ārstēšanas plāna izstrāde)

Programmas cena: 260 Eur.

* Pēc ārsta rekomendācijas vai pēc klienta vēlmes, izmeklējumu plānam par papildu samaksu iespējams pievienot konsultācijas un izmeklējumus, kas nav iekļauti programmā:

  • Digitālā rektālā pārbaude (DRP)
  • Urīna nesaturēšanas novērtēšana un diagnosticēšana
  • Sēklinieku maisiņa orgānu ultrasonogrāfijas diagnostika
  • Papildanalīzes

Reproduktoloģijas check-up programma

1. Koordinējošā ārsta sākotnējā konsultācija

(Ārsta androloga / urologa konsultācija: saruna ar pacientu, apskate, anamnēzes ievākšana, veselības stāvokļa novērtējums, akceptēšana programmā)

2. Analīzes (17 rādītāji)

(Pilna asins aina, bilirubīns, ALAT, ASAT, urea, kreatinīns, CRO, glikoze, holesterīns, hormoni, PSA, D vitamīns, urīna analīze un citas analīzes)

3. Spermas izmeklējumi

(Spermas analīze (spermogramma), MAR-tests, Interleikīns 6 spermā)

4. Sēklinieku maisiņa orgānu ultrasonogrāfijas diagnostika (USG)

Tiek izvērtēta sēklinieku attīstības pakāpe un kapacitāte. Izslēgtas dažādas patoloģijas kā cistas, sēklinieku audzēji (biežākie ļaundabīgie audzēji jauniem vīriešiem vecumā līdz 50 gadiem), iekaisumi. Izvērtē sēklinieku vēnu varikozu paplašinājumu jeb varikocēli, novērtējot, vai pastāv indikācijas tās operatīvai ārstēšanai. Procedūra ir nesāpīga un nekaitīga.

Klīnikā iVF Riga procedūru veic specializētu apmācību Florences un Romas universitāšu slimnīcās izgājis ārsts andrologs Dr. Med. Juris Ērenpreiss.

5. Koordinējošā ārsta noslēguma konsultācija

(Koordinējošā ārsta analīžu un izmeklējumu paskaidrojumi un komentāri, ārsta slēdziens, rekomendācijas, ārstēšanas plāna izstrāde)

Programmas cena: 270 Eur.

* Pēc ārsta rekomendācijas vai pēc klienta vēlmes, izmeklējumu plānam par papildu samaksu iespējams pievienot konsultācijas un izmeklējumus, kas nav iekļauti programmā.

Privātuma un sīkdatņu politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SIA "iVF Riga" tīmekļa vietnē. Lasīt vairāk. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā.

phone

Zvaniet mums (Darba dienās 09:00 - 17:00)

(+371) 67 111 117 (+371) 25 641 022
mail

Pierakstīties

ivfriga@ivfriga.eu
Klienu Aptauja
 
Copyright 2023, iVF Riga.
Web izstrāde: